Speed

دامنه وب سایت

” دامین ” بطور کلی در دنیای وب به معنای آدرس اینترنتی می باشد که به عبارتی تمام آدرس هایی که در مرورگر خود مشاهده می کنید، نامی است که برای آی پی سایت ها ثبت دامین شده است. از این رو در حین ثبت دامین باید نهایت تلاش و خلاقیت خود را بکار بگیرید تا بتوانید نامی مناسب و درست برای زمینه ای که فعالیت می کنید یا قصد فعالیت را دارید، انتخاب کنید و این گونه در آینده ای نه چندان دور شما نسبت به انتخاب نام دامین می توانید محبوبیت بیشتری در میان رقبای خود بدست آورید. به همین دلیل توصیه می شود که در حین انتخاب نام domain دقت کافی را خرج کنید.

خرید دامین از درنا پک:
دامنه نام سایت شماست مانند;dornabsico.ir
قیمت های دامنه های پرفروش:
  1. IR 9000T
  2. COM 259000 T
  3. CO 99000 T
برای سفارش با ما تماس بگیرید
 
biz 399000 T
org 299000 T
net 290000 T
info 399000 T
بطور کلی دامین بین المللی شامل تمام پسوندهای موجود بجزء پسوندهای ملی می باشد که استفاده از آنها هیچ محدودیتی ندارد و در هر منطقه از جهان که باشید، می توانید دامین بین المللی مدنظر خود را خریداری کنید. از رایج ترین دامین های بین المللی می توان به com، net، club، edu و… اشاره کرد. برای خرید دامین بین المللی ، انتقال و یا تمدید می توانید با متخصصان و کارشناسان ما در ارتباط باشید.
Dornabsico.ir
در حین خرید دامین ملی علاوه بر انتخاب نام دامین، شما باید پسوند مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید که در میان این پسوندها می توان به دامین های ملی اشاره کرد که نشان دهنده موقعیت جغرافیایی کسب و کار شما است. به همین دلیل اگر قصد دارید تا این گونه شناخته شوید، توصیه می شود که در حین ” خرید دامین “، از پسوند های ملی برای ” ثبت دامین ” استفاده کنید

برای خرید دامین نام دامین را در بخش ادرس اینترنتی بنویسید